3 paź 2016

Aneks II Odsłony Kolekcji Galerii Browarna

Aneks Kolekcji 2. Wybór prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parmie k.Łowicza, z wystawy w Galerii Browarna, 2016

.

W środę, 5 października o godz. 11.00 Stowarzyszenie osób Niepełnosprawnych ,,Tacy Sami" oraz Galeria Browarna, zapraszają na otwarcie wystawy prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parmie k.Łowicza. Wystawa ta stanowi aneks II odsłony Kolekcjii Galerii Browarna (część prac z Parmy jest własnością Galerii i stanowi trzon jej zbiorów, pozostała część to najnowsze prace podopiecznych Warsztatów). Zapraszamy. Wystawa będzie czynna do 31 października b.r.7 komentarzy:

 1. Anonimowy10:30:00

  Troche pozno rusza pan z reklama. Zreszta zawsze tak bylo. Ten Lowicz jest swietnie polozony i wiele spraw mozna by tam rozkrecic.

  anonimowy 2

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, późno. Ale jak dam wcześniej, to tym bardzej bezskutecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:00:00

  Leonard Cohen umarl

  https://www.youtube.com/watch?v=tIssqxixYp0

  OdpowiedzUsuń
 4. Harcerze i Harcerki!
  wstawać i ruszać dupy!
  ponownie faszystowsko-komunistyczna banda się uaktywniła!
  i ruszamy ponownie do boju!
  http://niezalezna.pl/93956-poznan-artysci-bronia-dyrektora-arsenalu-ktory-podpadl-lewakom
  Petycję można podpisać na stronie: https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Miasta_Poznania_Jacek_Jaskowiak_List_poparcia/

  czuwaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. na polski język:

  Teoretycy sztuki, wykładowcy i artyści bronią Piotra Bernatowicza, dyrektora Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu, który jako jeden z pierwszych zorganizował wystawę sztuki krytycznie komentującej lewicowy „mainstream” w sztuce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:31:00

   Problem polega nie na tym kto bedzie kierowal jedna z niewielu galerii w miescie, ale na tym dlaczego w tym miescie ( aglomeracja 1,5 miliona ) jest tylko kilka galerii? Miejsca sa, pieniadze sa, ludzie chcacy wystawiac sa, ludzie marzacy o swojej galerii tez pewnie sa. Wiec przyjda kaowcy z OFSW i powiedza ze im sie to nie widzi. A jak juz ktos sprobuje cos zrobic, to przyjedzie Karolina Plinta z samej Warsiawy i obsmaruje w swoim artykule. Jak ta Kowalczyk smie spojrzec w oczy swoim studentkom gdy zdaje sobie sprawe ze 80 % z nich skonczy jako "ciemna materia sztuki"?
   anonimowy 2

   Usuń
 6. Powstanie galerii dzisiaj nie jest warunkowane tymi czynnikami, które Pan/-ni wymienia. Głównym powodem jest PRZEPŁYW srodków między publicznym i prywatnym. Dlatego Radziszewski i Stereo opuścili Poznań, bo już się ,,dowiedzieli", że tu nie ma tego przepływu. Oczywiście liczyli na to, że w Warszawie jest. Głównie via MSN, który od paru lat dostaje milionowe granty na zakupy w prywatnych galeriach. Sęk w tym, że mimo tych milionów kolejka do publicznej kasy TU nie jest mała.

  OdpowiedzUsuń